Módní trendy jara 2008

22. dubna 2008 v 20:15 |  móda

Pestré barvy budou opět v módě

Letošní jarní trendy v oblasti módy budou ve znamení pestrých barev, kde hlavní inspirací nových kolekcí by měl být páv. Páv je elegantní a okouzlující živočich, který oslňuje svým barevným chvostem a proto i jarní kolekce módních návrhářů takové jsou. Barevné šílenství odkazuje na hippie módu a také na 60. a 70.léta, kdy bylo všechno dovoleno.
Zapomeňte na černou a šedou šedou barvu, které ovládly zimní sezónu. Svůj jarní šatník nechte rozkvést nejlépe ve fuchsiové, ostře růžové, pomerančové, purpurové nebo jasně červené barvě. Připomeňme si základní pravidlo letošní jarní sezóny 2008: o co je výraznější barva, o to méně složitý střih. Co se týče doplňků, těch v tuto sezónu noste co nejméně.

Trendy jarní líčení roku 2008

Co se týče trendů v oblasti líčení, bude letošní jaro nejlepší líčení jemné až téměř nevýrazné, protože barva šatů sama o sobě podtrhne rysy ve tváři. Základem je vždy dokonale upravená pleť - zmatněná, lehce natónovaná s mírně zvýrazněnými tvářemi. Oči nalíčené jen velmi decentně, ideální jsou stíny v téměř tělové barvě a stejně tak přirozený dojem budí rty - buď s průhledným leskem, anebo velmi světlou rtěnkou, která neruší celkový dojem z elegatního líčení.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama