Prosinec 2008


Joseph Jonas-o něm

30. prosince 2008 v 19:57 Jonas Brothers
O něm:
Joseph Jonas zpívá od roku 2005 se svými bratry Kevinem a Nickem ve skupině The Jonas Brothers. Joseph převážně zpívá,ale také umí hrát na kytaru a piano. V kapele je spíše komikem.Hrál ve filmu Camp Rock(2008)v roce 2009 bude 2,Hannah Montana (jeden díl)(2007).

Povolání: zpěvák,herec,kytarista,pianista,bubeník
Věk:19
Datum narození:15.8.1989
Místo narození: Casa Grande,Arizona
Znamení: lev
Cristiano Ronaldo-životopis

30. prosince 2008 v 18:58 Cristiano Ronaldo
Životopis:
Cristiano Ronaldo, v současnosti asi nejlepší fotbalista světa, se narodil 5. února 1985 v městečku Funchalo, v Portugalsku. Tento talent, od pána boha momentálně obléká dres slavného Manchesteru United. Cestu do tohoto velkoklubu si však Ronaldo musel vybojovat a dokázat, že opravdu patří mezi špičkové fotbalisty.
Už v začátcích, kdy hrával za Sporting Lisabon byl považován za velký portugalský talent. Jeho fotbalové umění postupem času stoupalo stále výš a výš, až si ho v létě roku 2003 všiml trenér Manchesteru United Sir Alex Ferguson. Po přátelském utkání mezi Sportingem a Manchesterem, pochopil, že Ronaldo je přesně ten hráč, kterého po odchodu Beckhama potřebuje.
A taky, že byl. Už od začátku, si Ronaldo vysluhoval slova chvály za svojí výbušnost a neskutečné technické parádičky. Svůj první gol vstřelil při finále FA Cupu, když dal první gól a Manchester vyhrál 3:0.
K prvnímu reprezentačnímu zápasu Cristiano nastoupil v září roku 2003 proti Kazachstánu. Poté se dostal s reprezentačním výběrem na Euro 2004, kde jeho tým ve finále nečekaně prohrál s Řeckem.
V současnosti to vypadá na to, že Cristiano změní své působiště. O jeho služby se prý velmi zajímá Real Madrid. A jak Ronaldo tvrdí, byla by pro něj čest hájit barvy takového velkoklubu. Uvidíme tedy, jak to dopadne.

Zajímavosti

Cristiano měří 184 cm a váží 74 kg.
Má bratra Huga a dvě sestry: Lilianu a Filipu
Jeho oblíbené číslo je 7 ( to také nosí na dresu v klubu, v reprezentaci 17).
Mezi jeho největší přednosti patří jeho rychlost a technika.
Mezi slabiny naopak kolísavá forma a občas otrávenost fotbalem.
Miluje taneční hudbu.
Jeho oblíbená herečka je Angelina Jolie.
Jeho velkým vzorem je Argentinský fotbalista Diego Maradona a Portugalec Luis Figo.
Chtěl bych se setkat s Mikem Tysonem.
Na otázku, co by si vzal sebou na opuštění ostrov odpověděl: fotbalový míč.

basshunter-fotky

30. prosince 2008 v 18:36 Basshunter
Jonas AltbergJonas AltbergJonas AltbergJonas AltbergJonas Altberg