Červenec 2009

Eminem-fotky

26. července 2009 v 21:26 Eminem

Eminem-něco o něm

26. července 2009 v 21:16 Eminem

ŽIVOTOPIS


-Narodil se 17.října 1992
-Eminem je hiphopový zpěvák. Jméno Eminem je pseudonym Marshalla Bruce Matherse III.Je to jeden z mála bílých rapperů, kterým se podařilo ve svém oboru prorazit, navíc je uznáván i kritiky.ŽIVOT
-Mathers se narodil v Saint Joseph ve státě Missouri v USA. Eminemův otec Marshall Mathers Junior opustil jeho matku Debbie Mathers-Briggs, když Eminemovi bylo 15 měsíců. Většinu dětství strávil stěhováním tam a zpět mezi Saint Joseph a okolím Detroitu v Michiganu. Z toho důvodu často střídal školy a měl tak problémy s hledáním přátel. Stával se také obětí šikany, jak ostatně popisuje v písni "Brain Damage".
Hlavním důvodem stěhování jeho rodiny byla chudoba, a tak často žili v ubytovnách, přivěsech nebo u příbuzných. V této době užívala Debbie léky na předpis (Vicodin a Valium) a Eminem později v písních a rozhovorech uvedl, že byla na těchto lécích závislá. Za to ho později zažalovala o deset milionů dolarů, nicméně neuspěla.
Když bylo Eminemovi 17 let, seznámil se na střední škole se svým budoucím nejlepším přítelem, Proofem, a také s Kimberly Ann Scott, svojí budoucí ženou. Když v roce 1995 otěhotněla, byla to pro Eminema motivace získat nahrávací smlouvu, aby mohl zaopatřit svoji rodinu. Dne 25.12.1995 se jim narodila dcera Hailie Jade. Roku 1996 pak Eminem vydal svoje první nezávislé album Infinite, to ale nezaznamenalo větší úspěch a Kim ukončila jejich vztah. Eminem se následně pokusil o sebevraždu předávkováním prášky. V roce 1999 se mu povedlo získat zpátky jak Kim, se kterou se vzali 14. června 1999, tak slávu po vydání alba The Slim Shady LP..
4. června 2000 se Eminem dostal do potíží, když nenabitou zbraní ohrožoval muže, který líbal jeho ženu. Byl odsouzen ke dvou rokům podmíněně. V době soudu se Kim pokusila o sebevraždu podřezáním žil. Eminem se chtěl dát rozvést, ale Kim přivedla celou věc před soud, kde požadovala odebrání dcery Hailie a deset milionů dolarů odškodného. Pár se nakonec dohodl mimosoudně a dali se znovu dohromady. To jim ale dlouho nevydrželo a na podzim roku 2001 se rozvedli s tím, že se o dceru budou starat střídavě. V letech 2003 a 2004 se Kim dostala do problémů s drogami a byla odsouzena na dva roky podmíněně.
Eminem s Kim se znovu vzali 14. ledna2006 v Michiganu, nicméně už na počátku dubna se na veřejnost dostala zpráva, že se pár opět rozvedl. Eminem se v současné době stará jak o dceru Hailie, tak o její sestřenici Alainu, kterou adoptoval.

Akon-videoklipy

26. července 2009 v 21:05 Akon


Newwwwwwwww!!!!!


50 cent-Nový song

26. července 2009 v 16:29 Novinky ze světa celebrit
Celé dva roky si fanoušci 50 Centa museli počkat na nové album. Máme skvělou zprávu - deska je tady! Jmenuje se Before/Self Destruct a k první singlu z této desky - OK You´re Right raper natočil skvělý a drsný klip. Vypadá jako z počítačové gamesky a je maximálně akční!

Kdo je 50 Cent?

  • Narodil se 6.7.1976
  • Pochází z Queens, USA
  • Jmenuje se Curtis Jackson
  • Otce nikdy nepoznal a matka prodávala drogy
  • Byl boxer
  • Prodával drogy a byl několikrát ve vězení
  • Má syna MarquiseLil Wayne-fotky

25. července 2009 v 15:18 Lil Wayne

Lil Wayne-něco o něm

25. července 2009 v 15:06 Lil Wayne
-Dwayne Michael Carter, Jr. (narozený 27. září 1982), lépe známý pod pseudonymem Lil' Wayne, je americký rapper. Dříve člen skupiny Hot Boys, do labelu Cash Money se přidal ještě jako teenager. Get It How U Live, vydané v roce 1997, bylo jeho první album s Hot Boys a Tha Block is Hot, byl jeho sólový debut, který vyšel v roce 1999.
Ještě větší popularity dosáhl vydáním alba Tha Carter v roce 2004, a následným albem Tha Carter II (2005). Na vrchol ho však dostalo Tha Carter III (2008) za které získal různá ocenění, a také osm nominocí na ceny Grammy. Letos se čeká jeho rockový debut s názvem Rebirth, jeho vydání je oznámeno na 18. srpna 2009.FILMOGRAFIE:
2000: Baller Blockin as Iceberg Shorty
2007: Who's Your Caddy? as Himself
2009: Hurricane Season as Lamont
2009: The Carter as Himself
2009: Like Father, Like Son


DISKOGRAFIE:
Tha Block Is Hot
Vydáno: 2.listopadu 2005
Pozice v hitparádě: #3 USA
Prodáno v USA: 2,1 miliónů
Certifikace RIAA: 2x Platinum
Lights Out
Vydáno: 19.prosince 2000
Pozice v hitparádě: #16 USA
Prodáno v USA: 1,7 miliónů
Certifikace RIAA: Platinum
500 Degreez
Vydáno: 23.července 2002
Pozice v hitparádě: #6 USA
Prodáno v USA: 1 milión
Certifikace RIAA: Gold
Tha Carter
Vydáno: 29.července 2004
Pozice v hitparádě: #5 USA
Prodáno v USA: 2 milióny
Certifikace RIAA: Platinum
Tha Carter II
Vydáno: 6.prosince 2005
Pozice v hitparádě: #2 USA
Prodáno v USA: 3,9 miliónů
Certifikace RIAA: 2x Platinum
Tha Carter III
Vydáno: 2009
Pozice v hitparádě: TBD
Prodáno v USA: TBD
Certifikace RIAA: TBD

Výborná nokia N97

25. července 2009 v 14:51 Mobilní telefony
-Nokia přichází na trh se zbrusu novým multifunkčním mobilním telefonem.
Nejvybavenější mobil současnosti Nokia N97 s pamětí 32 GB je vybaven velkým dotykovým displejem a fotoaparátem s automatickým ostřením.
Na úvodní obrazovce mobilního počítače jsou zobrazeny osoby, obsah a média, na kterých vám nejvíce záleží. Stačí jediný dotek a přátelé, společenské sítě a zprávy jsou vám okamžitě k dispozici.
-Model Nokia N97 je ideální na prohlížení webových stránek, sledování flash videa nebo hraní her.
-Co je ale důležité, žhavou novinku si můžete sami otestovat. Na oblíbené sociální síti Facebook je pro tento účel založena skupina Otestuj svět s Nokia N97, pokud se k ní připojíte a budete mezi deseti vybranými, získáte mobil na týden na testování.
Mobil už je dostupný na českém trhu a jeho cena se pohybuje kolem 16 400 Kč.

Hit letošního léta-Samsung Star

25. července 2009 v 14:43 Mobilní telefony
Samsung S5230 Star-Nový Samsung Star s dotykovým displejem boduje zejména nízkou cenou, která z něj činí jeden z nejlevnějších mobilů své kategorie na našem trhu. Přesto toho "hvězda" nabízí ve své výbavě docela dost, včetně příkladného zpracování a ovládání.
-Nejlevnější dotykový Samsung sice neoplývá stejně bohatou výbavou jako většina dotykových mobilů na trhu, na druhou stranu je výrazně levnější, a navíc se svými rozměry příliš neliší od běžného mobilu. Ve výbavě chybí wi-fi, 3G a GPS. S ohledem na prodejní cenu 4000 korun se však snadno dají přimhouřit obě oči.
Samsung jako jeden z prvních výrobců zachytil současný trend mobilů s dotykovým displejem a v současné době má v této kategorii jednu z nejširších nabídek. V nabídce Samsungu nalezneme s dotykovým displejem jak smartphony s operačními systémy Symbian, Windows Mobile nebo Android, tak běžné mobily s uživatelským prostředím TouchWiz.
-PRÁVĚ V PRODEJI!!!!!!!!!!!!!!


Madonna

24. července 2009 v 20:43 Koncerty v ČR
-MADONNA JE ZPĚT NA TURNÉ - STICKY & SWEET TOUR VYRAZÍ NA CESTU V LÉTĚ 2009. NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ KONCERTNÍ TURNÉ ROKU 2008 NAVŠTÍVÍ 22 MÍST A VYPUKNE 4. ČERVENCE V LONDÝNĚ.
13 zastávek přivítá Material Girl vůbec poprvé!

Madonnino turné "Sticky & Sweet Tour", které je nejúspěšnější koncertní šňůrou sólového umělce v historii, se vrací v další sérii koncertů počínajíc 4. července v Londýně. Mezi zastávkami jsou i místa, kde Madonna ještě nikdy nevystoupila (Hamburg, Marseille, Oslo, Helsinky atd.). Do Prahy se Madonna vrací po 3 letech od dvou vyprodaných koncertů v Sazka Aréně. V České republice se však letos představí královna popu v rámci megakoncertu pod širým nebem.
Je to pro mne poprvé. Nikdy dříve jsem neprodloužila koncertní turné. Jsem šťastná, že mohu být zpět na cestě, navštívit místa, kde jsem nikdy nebyla, a vrátit se na místa, která miluji." říká Madonna k nově oznámeným koncertům.
Turné "Sticky & Sweet" vidělo v roce 2008 neskutečných 2 350 285 fanoušků v 58 městech. Prodeje vstupenek trhaly rekordy po celém světě - jen 650 000 lístků bylo prodáno na jihoamerickou část turné. V roli speciální hosta se na turné "Sticky & Sweet 2009" představí jedna z nejdůležitějších postav moderní klubové scény Paul Oakenfold, který remixoval skladby The Rolling Stones, Madonny, U2 a mnoha dalších. Paul Oakenfold patří mezi největší DJská jména světa a během letošního roku se chystá vydat nové album "Pop Killer".
Madonnino poslední album "Hard Candy" obdrželo několik nominací na ceny Grammy a umístilo se na prvním místě
hitparádového žebříčku 37 zemí světa.

Místo konání- Praha-Chodov, 13.8.2009, 18:00, přírodní amfiteátr

Cena: 995 - 7.995 ,- Kč
Paris Hilton

24. července 2009 v 20:18 autobiografické knihy celebrit
-Paris Hilton je nejen středem pozornosti médií a předmětem zájmu veřejnosti, ale zřejmě i nejdiskutovanější celebritou ve své generaci. Z bohaté dívky pořádající bujaré večírky vyrostla herečka, popová hvězda a úspěšná podnikatelka. Kniha Paris Hilton: Život na hraně ukazuje Paris nejen jako rozmazlenou bohatou dědičku, ale také jako odhodlanou a cílevědomou ženu. Kniha provede čtenáře zákulisím jejího fascinujícího způsobu života, nechá jej nahlédnout na rampy módních přehlídek, na filmové premiéry i na excentrické večírky. Tento umný portrét představuje rovněž i řadu mužů, kteří prošli Parisiným životem, včetně herce Leonarda DiCapria nebo člena hudební skupiny Backstreet Boys Nicka Cartera. Rovněž adresář jejích přátel je plný hvězdných jmen - mezi jinými například Britney Spears, Lindsay Lohan a Nicole Richie, která s Paris spoluúčinkovala ve slavné reality show The Simple Life. Máme zde možnost odkrýt pokličku přikrývající všudypřítomné protiklady, které utvářejí život Paris Hilton. Kniha poprvé odhaluje celý příběh skandálu postelové nahrávky z roku 2003 i uvěznění za přestupky při řízení v roce 2007. Paris se vynořila z vězeňských prostor s novým smyslem pro životní perspektivu a s obnovenou energií čelit svým kritikům. Paris Hilton: Život na hraně nabízí jedinečný pohled na její složitou osobnost a dokazuje, že ani vězení ji nedokázalo zlomit nebo přerušit její závratnou kariéru.

Johnny Depp

24. července 2009 v 20:08 autobiografické knihy celebrit
-Kniha popisuje cestu Johnnyho Deppa filmovým světem, která nebyla vždy lemována jen úspěchy. Depp ztvárnil množství pozoruhodných rolí (filmy Střihoruký Edward, Ed Wood, Kokain, Strach a hnus v Las Vegas), v posledních letech se dočkal fenomenálního úspěchu coby Jack Sparrow ze série Piráti z Karibiku, díky níž se definitivně dostal do nejvyšší hollywoodské superligy. V aktualizovaném závěru se čtenář dostane k informacím o přípravách na film Sweeney Todd, který by měl přijít do kin v lednu roku 2008. Kniha není jen Deppovým příběhem, jde o velice zajímavý pohled do filmového světa posledních více než dvaceti let. Nechybí citace z dobových recenzí nejvýznamnějších filmových časopisů, úryvky ze scénářů (i nerealizované části), podrobná filmografie a samozřejmě obrazová příloha.

Vazba: Pevná bez přebalu matná
Formát: 155 x 225 mm , 432 stran

Další celebtity, kteří mají knihu: Michael Jackson, David Beckham, Britney Spears, Ronaldo, Tom Cruise, a další.............

Martín Rivas-Marcos Novoa Pazos

3. července 2009 v 19:30 Internát černá laguna(EL INTERNADO LAGUNA NEGRA)
Datum narození: 10.1.1985
Místo narození: La Coruña ,Španělsko
Věk: 24
FILMOGRAFIE:
2010 -Sexo de los ángeles, El
2008 -A curiosidade matou ó gato
2008 -Allegro ma non troppo
2008 -Cambio de parellas
2008 -Cara de polo
2008 -Casa e xardín
2008 -El exorcismo role:: Marcos Novoa Pazos
2008 -El secreto mejor guardado role:: Marcos Novoa Pazos
2008 -Escrito en las estrellas role:: Marcos Novoa Pazos
2008 -Girasoles ciegos, Los role:: Lalo
2008 -Premonición role:: Marcos Novoa Pazos
2008 -Un gran soldado role:: Marcos Novoa Pazos
2007 -
Internát role:: Marcos Novoa Pazos
2006 -Alkilinos
2006 -Atopeite
2006 -SMS, sin miedo a soñar role:: Moisés
1998 -Mareas vivas role:: Dani
1998 -Pais e fillos

Blanca Suaréz-Julia Medina

3. července 2009 v 19:23 Internát černá laguna(EL INTERNADO LAGUNA NEGRA)


Jméno: Blanca Martínez Suárez
Datum narození: 21.10.1988
Místo narození: Madrid, Španělsko

FILMOGRAFIE:
2009 -Fuga de cerebros
2008 -El exorcismo role:: Julia Medina
2008 -El secreto mejor guardado role:: Julia Medina
2008 -Escrito en las estrellas role:: Julia Medina
2008 -Eskalofrío role:: Ángela
2008 -Premonición role:: Julia Medina
2008 -Un gran soldado role:: Julia Medina
2007 -Internát role:: Julia Medina

Elena Furiase-Victoria Martínez González

3. července 2009 v 19:15 Internát černá laguna(EL INTERNADO LAGUNA NEGRA)
-Elena González se narodila 9. března 1988 (21 let) v Madridu, jako dcera zpěvačky a herečky Lolita Flores a producenta a podnikatele Argentinské Guillermo společnosti. Patří k jedné z nejznámějších ság umělců z celého Španělska, Los Flores. Je vnučkou Lola Flores, známé jako La Faraona a Antonia Gonzaleze Pescaílla. Má mladšího bratra, William, ve věku 17.
FILMOGRAFIE:
2008 -El exorcismo role:: Victoria Martínez González
2008 -El secreto mejor guardado role:: Victoria Martínez González
2008 -Escrito en las estrellas role:: Victoria Martínez González
2008 -Libro de las aguas, El role:: Amalia
2008 -Premonición role:: Victoria Martínez González
2008 -Un gran soldado role:: Victoria Martínez González
2007 -Internát role:: Victoria Martínez González

Ana de Armas-Carolina Leal Solís

3. července 2009 v 19:07 Internát černá laguna(EL INTERNADO LAGUNA NEGRA)


Jméno: Ana Celia de Armas Caso
Datum narození: 30.4.1988
Místo narození: La Habana, Kuba

FILMOGRAFIE:

2008 -El exorcismo role:: Carolina Leal Solís
2008 -El secreto mejor guardado role:: Carolina Leal Solís
2008 -Escrito en las estrellas role:: Carolina Leal Solís
2008 -Mentiras y gordas
2008 -Premonición role:: Carolina Leal Solís
2008 -Un gran soldado role:: Carolina Leal Solís
2007 -Edén perdido, El
2007 -Internát role:: Carolina Leal Solís
2006 -Madrigal
2006 -Rosa de Francia, Una role:: Marie

Yon González- Iván Noiret León

3. července 2009 v 18:56 Internát černá laguna(EL INTERNADO LAGUNA NEGRA)

Jméno: Yon González Luna
Datum narození: 20.5.1986


FILMOGRAFIE:
2009 -Rabia
2008 -El exorcismo role:: Iván Noiret León
2008 -El secreto mejor guardado role:: Iván Noiret León
2008 -Escrito en las estrellas role:: Iván Noiret León
2008 -Mentiras y gordas
2008 -Premonición role:: Iván Noiret León
2008 -Un gran soldado role:: Iván Noiret León
2007 -¿Dónde estás? role:: Andrés
2007 -Internát role:: Iván Noiret León
2007 -La suerte acompaña a los audaces role:: Andrés
2006 -Kmeyos sn frntrs role:: Andrés
2006 -L cit d l'buo role:: Andrés
2006 -L drgn role:: Andrés
2006 -SMS, sin miedo a soñar role:: Andrés

Natalia Millán-Elsa Fernández Campos

3. července 2009 v 18:45 Internát černá laguna(EL INTERNADO LAGUNA NEGRA)
-Natalia Millán se narodila v Madridu dne 27. listopadu 1969. Je považována za jednu z nejvýznamnějších všestranných hereček ve Španělsku, protože má rozsáhlé zkušenosti v klíčových oblastech divadelního umění: herectví, tanec a zpěv. Od velmi mladých let bylo jasné, že chtěla být herečka. Během dospívání se kromě divadla, začíná být fascinována světem hudby a práci Američanů, kteří věří, že umělci jsou velmi kompletní. Začíná studovat na Filozofické Pomyslnou Workshop (Escuela TAI) ve věku 16 let, kde se učí lekce zpěvu, jazz, herectví a baletu.
FILMOGRAFIE:(známá v čr)
2007-? Internát Černá laguna

Luis Merlo-Héctor de la Vega

3. července 2009 v 18:34 Internát černá laguna(EL INTERNADO LAGUNA NEGRA)


-Officialní jméno: Luis María Larrañaga Merlo
-Luis Merlo se narodil 13. června 1966 v Madridu.
FILMOGRAFIE:(známé filmy, seriály v čr)
2003-2006 oblíbený serial Tady se neda žít
2007-? Internát Černá laguna


Internát-o čem je

3. července 2009 v 18:12 Internát černá laguna(EL INTERNADO LAGUNA NEGRA)

-Je to španělský mysteriozní seriál odehrávající se na internátní škole daleko od města obklopený tajemným lesem.

-Tato Internátní škola se stává domovem studenta, který musí dospět, aby mohl chránit svou mladší sestru, mladá matka se při hledání svého synka zaplete do milostného trojúhelníku, skupina teenagerů se rozhodne, že odhalí skrytá školní tajemství, charismatický učitel chce změnit svět v lepší místo pro život, přísná vychovatelka skrývá pod zdánlivě tvrdou slupkou laskavé srdce.


-Tento napínavý serial můžete sledovat každý týden na stanici AXN Crime
(P.S. VŘELE DOPORUČUJI)