Duben 2010


Debra Jo Rupp- Kitty Forman

7. dubna 2010 v 20:21 Seriál Zlatá sedmdesátá
-Debra Jo Rupp
(* 24. února 1951) je Americká filmová a televizní herečka, snad nejlépe známá pro její roli Kitty Forman v seriálu Zlatá sedmdesátá.

Kurtwood Smith-Red Forman

7. dubna 2010 v 20:14 Seriál Zlatá sedmdesátá
hgc
-Kurtwood Larson Smith (narozený 3. července 1943) je americký televizní a filmový herec. Narodil se v New Lisabon ve Wisconsinu.
ufu


Wilmer Valderrama- Fez

7. dubna 2010 v 20:06 Seriál Zlatá sedmdesátá
gx
Wilmer se narodil 30.ledna 1980 v Miami, na Floridě, manželům Sobeidě a Balvina Valderrama, který vlastnil farmu. Rodina se přestěhovala do Venezuely, když mu byli 3 roky.Pak do Los Angeles, když mu bylo třináct. Má dvě sestry, Marylin a Stephanie, a bratra Christiana.Je to americký herec a televizní osobnost, nejlépe známý pro role ve Feze v situační komedii, Zlatá sedmdesátá,byl také moderátorl série MTV Yo Momma,.......

Valderrama udržuje úzké přátelství s bývalými hvězdami seriálu Zlatá sedmdesátá: Topher Grace, Ashton Kutcher a Danny Masterson

Chodil s Mandy Moore po dobu 18 měsíců mezi lety 2000 a 2002,s Lindsay Lohan v letech 2003 a 2004,také randil s Hilary Duff.Laura Prepon-Donna Pinciotti

6. dubna 2010 v 20:43 Seriál Zlatá sedmdesátá
-Laura Prepon se narodila 7.března 1980 ve Watchung, New Jersey, USA. Prepon je nejmladší z 5 dětí.

Zajímavosti, drby

Laura měří 178cm.

Laura Prepon by se měla objevit v seriálu How I Met Your Mother jako Karen, zatím má smlouvu na pět dílů.

ug
kgkg
hjc
jugl
kg
kll
hk
ihi
igDanny Masterson-Steven Hyde FOTKY

6. dubna 2010 v 20:29 Seriál Zlatá sedmdesátá
-Danny Masterson se narodil 13.března 1976 v Long Islandu, New York, USA. Je to americký herec a DJ.


sf
sd
zfz
fyg
khzf
zdfz
fdyfh
hdhz
gdzj


Ashton Kutcher- Michael Kelso

5. dubna 2010 v 16:45 Seriál Zlatá sedmdesátá
jhu
Ashton Kutcher se narodil 7. února 1978 v americké Iowě. Jeho rodné jméno zní Christopher Ashton Kutcher.Je americký filmový a televizní herec. Ashton vyrůstal stejně jako Elijah Wood v Cedar Rapids v Iowě. Má bratra Michaela a sestru Taushu. Vystudoval Clear Creek-Amana High School v Tiffin v Iowě, obor biochemie. Živil se jako metař, aby měl na svá studia. Pak zjistil, že modeling můžou dělat i muži a tak neváhal a šel to zkusit.

Před kameru se poprvé postavil v roce 1998 a to v televizním seriálu That 70's show, kde ztvárnil Michaela Kelso. Původně měl hrát v seriálu Wind on water, ale po přečtení scénáře se rozhodl, že odmítne. Tehdy za ním přišel jeho agent a nabídkou právě se seriálem That 70's show. Nepočítaje předcházející televizní pořady, ve kterých se také občas, jako nová tvářička Holywoodu, objevoval.

Ashton nevlastní jen herecké nadání. Je také producentem (např. Pokoj 401), scénáristou (Punk'd) a skladatelem (např. That 70's show).

Ashton je šťastně ženatý s Demi Moore, kterou si vzal 24. září 2005. Ovšem o svém soukromém životě s manželkou mluví opravdu jen velmi nerad


Mila Kunis- Jackie Burkhart

5. dubna 2010 v 16:33 Seriál Zlatá sedmdesátá
bfbg
-Mila Kunis se narodila 14.srpna 1983 v Chernivtsi na Ukrajině. Její matka, Elvira, je učitelka fyziky a managerka drogerie, a její otec, Mark Kunis, je strojní inženýr a jednatel společnosti. Má také staršího bratra Mikea. V roce 1991 se její rodina přestěhovala do Los Angeles. Po dokončení střední školy se vrhla na hodiny herectví a začala obcházet konkurzy. První roli dostala v televizním filmu Pirani útočí, ale výrazněji na sebe upozornila rolí Jackie v seriálu Zlatá sedmdesátá. Kromě herectví se věnuje modelingu, pravidelně se umístňuje v žebříčku nej sexy žen světa. Mila již sedm let žije s hercem a dětskou hvězdou Macaulayem Culkinem.


Topher Grace- Eric Forman

5. dubna 2010 v 16:16 Seriál Zlatá sedmdesátá
rfzuýfr
Grace se narodil v New York City, New York, Marině (asistentce ředitele New Canaan Country School v Connecticutu) a Johnu Graceovým. Vyrůstal v Brazílii, pak se přestěhoval do Darien, Connecticut, kde poznal herečku Kate Bosworth. Jako pseudonym si vybral jméno Topher, protože byl frustrovaný ze svého celého jména.

Navštěvoval Fay School v Southborough, Massachusetts; The Neighborhood Playhouse v New Yorku a Brewster Academy ve Wolfeboro, New Hampshire, kde se dostal k seriálu "That '70s Show". Na místním jevišti hrál také v muzikálu "A Funny Thing Happened on the Way to the Forum".

"That '70s Show" debutovaly v roce 1998. Sitcom měl velký úspěch a z Grace se stala nová televizní hvězda. Hrál zde až do roku 2005, ale vzdal se hlavní role kvůli roli ve filmu. Seriál stále pokračuju i přes Graceovu nepřítomnost. Spekuluje se o
tom, že by se objevil v poslední epizodě.

Krátce navštěvoval univerzitu v Jižní Kalifornii, ale skončil už v prvním semestru, protože se chtěl věnovat svojí televizní a filmové kariéře. Jeho první filmová zkušenost přišla s filmem Stevena Soderbergha "Traffic", kde hraje studenta, který užívá kokain. O rok později si zahrál i malou roli v dalším Soderberghově filmu "Ocean's Eleven". Tady si ho všiml Mike Newell a obsadil ho do svého filmu "Mona Lisa Smile".

V roce 2004 hraje hned ve dvou celovečerních filmech. První je "Win a Date with Tad Hamilton!" režiséra Roberta Leketica a druhý "In Good Company" Paula Witze. Ještě ten samý rok září ve filmu "P.S.". Za poslední
dva jmenované filmy získal NBR Award. Roku 2005 hostoval v show Saturday Night Live.

V roce 2007 si ho všiml Sam Raimi a obsadil ho do role Eddieho Brocka ve svém nejnovějším filmu "Spider-Man 3". Samotný Grace byl fanouškem tohoto komiksu a četl i příběhy o Venomovi, kterého zde hraje. V nejbližší době si zahraje ve filmu "The Crusaders" proti Terrenci Howardovi. Nyní chodí s Teresou Palmer.
Zlatá sedmdesátá- o čem to je

5. dubna 2010 v 16:12 Seriál Zlatá sedmdesátá

źlatá sedmdesátá
Seriál Zlatá sedmdesátá,

je americká televizní situační komedie, která se zaměřuje na životy skupiny teenagerů žijící ve smyšleném předměstí města bodu Place, Wisconsin, od května 1976 do 31. prosince 1979. To debutovalo na síti FOX televize. Seriál vysílaný od 23. srpna 1998 po osmi jdoucích řadách, byl uzavřen 200. epizodou 18.5.2006. Seriál Zlatá sedmdesátá byl odrazovým můstkem pro filmové kariéry některých svých hvězd, které byly většinou neznámé v době, kdy byli obsazeni.

Přehlídkou hlavního obsazení byli Topher Grace, Mila Kunis, Ashton Kutcher, Danny Masterson, Laura Prepon, a Wilmer Valderrama. Během osmé a poslední sezóny, byl Josh Meyers přidán do hlavního obsazení po odchodu Tophera Grace ze série.